Aplikacja Fantasy Premier League. Najlepsza gra fantasy football na Twoim telefonie

Fantasy Premier League nigdy nie było tak proste w zarządzaniu. Aplikacja mobilna pozwalająca mieć natychmiastowy i ciągły dostęp do swojego składu znacznie ułatwia życie. Zyskaj przewagę nad innymi graczami fantasy i pobierz aplikację FPL. Oprócz grania w tę bardzo popularną grę, będziesz mógł zawsze szybko przejrzeć najważniejsze informacje na temat Premier League, podglądać tabelę, drużyny i terminarz nadchodzących spotkań. Do tego szczegółowe statystyki spotkań i wszystkich graczy. Po prostu trzeba ją mieć!

Co to jest Fantasy Premier League?

Zacznijmy od paru słów wyjaśnienia dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z FPL. Wcielamy się w rolę menadżera i mamy do dyspozycji 100 milionów funtów na stworzenie swojego składu z piłkarzy ligi angielskiej. Należy je wydać na 15 zawodników (w tym dwóch bramkarzy, pięciu obrońców, pięciu pomocników i trzech napastników) i zmieścić się we wspomnianym budżecie. Trzeba też pamiętać, że z jednego klubu możemy też mieć maksymalnie trzech graczy. Następnie wybieramy najlepszy wyjściowy skład, a pozostali będą pełnić rolę rezerwowych.

Nasi zawodnicy zdobywają punkty w zależności od swojej postawy w prawdziwych meczach Premier League. Jeżeli więc wybierzemy do swojej drużyny Harry’ego Kane’a, a napastnik Tottenhamu strzeli w najbliższej kolejce dwa gole, możemy liczyć na niezłą premię punktową. Zainteresowanie tą grą jest ogromne, bo bierze w niej udział ponad sześć milionów kibiców Premier League. Dołącz do nich! Od sezonu 2016/2017 dostępna jest aplikacja mobilna Fantasy Premier League, która z pewnością ułatwi grę.

Fantasy Premier League – aplikacja

Najlepsza liga na świecie musiała mieć swój oficjalny produkt na smartfony. Aplikacja Premier League wygląda bardzo profesjonalnie i działa płynnie, nie sprawiając przy tym żadnych problemów. Nawet osoby, które po raz pierwszy będą miały z nią styczność, bez problemu sobie poradzą z jej obsługą. Interfejs jest bardzo wyraźny i naprawdę trudno byłoby się pogubić w apce Premier League. Na dole, a więc pod samym kciukiem mamy wyszczególnione wszystkie najważniejsze kategorie:

fantasy-premier-league-aplikacja
 • najnowsze wiadomości;
 • informacje odnośnie Twojej ulubionej drużyny Premier League
 • dział Fantasy Premier League;
 • wszystkie statystyki;
 • inne (szczegóły konta, przegląd sezonu, najczęściej zadawane pytania itp.)

Dzięki aplikacji Fantasy Premier League będziesz zawsze wiedzieć, kiedy i jakich meczów masz się spodziewać, a także gdzie można je obejrzeć. Najważniejszym elementem tej apki stał się jednak dostęp do FPL. Nie pozwoli Ci nie rozstawać się z jedną z najpopularniejszych gier związanych z piłką nożną na świecie.

Rejestracja w aplikacji FPL

Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz dołączyć do tej wciągającej zabawy, będziesz potrzebować swojego konta gracza. Rejestracja w Fantasy Premier League zajmie tylko kilka chwil i bez problemu dokonasz jej z poziomu aplikacji. Również jeśli już wcześniej założyłeś konto przez stronę internetową Fantasy Premier League, łatwo połączysz z nim swoją aplikację na telefonie. Czego potrzeba do założenia konta w FPL? Podczas rejestracji musimy podać:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail oraz hasło;
 • płeć i datę urodzenia;
 • kraj rezydencji i dla chętnych numer telefonu

Później udzielamy kilku informacji na temat naszej ulubionej drużyny i naszych preferencji, aby aplikacja Fantasy Premier League była jak najlepiej dostosowana do naszych potrzeb i upodobań. To wszystko! Możesz już korzystać z apki FPL i dołączyć do gry razem z milionami innych użytkowników.

Dlaczego warto mieć aplikację Fantasy Premier League?

Najzwyczajniej w świecie jest ona wygodna. Nie musisz siadać do komputera czy laptopa za każdym razem, gdy będziesz chciał sprawdzić, jak miewa się Twój skład w FPL. Telefon będziesz mieć zawsze pod ręką, a wraz z nim swoją drużynę fantasy. Przegląd zespołu, zmiany w składzie, przeprowadzanie transferów czy sprawdzanie liczby punktów zdobytych przez naszych zawodników. To wszystko można ogarnąć za pomocą kilku przesunięć palcem po ekranie. Wszystkie funkcje, które mamy na stronie internetowej Fantasy Premier League, możemy wykorzystać również w aplikacji. Rankingi, statystyki (mnóstwo statystyk), trudność nadchodzących kolejek dla poszczególnych klubów, wykonawcy stałych fragmentów w każdej drużynie – z aplikacją FPL nie ma szans, żeby coś Cię ominęło. Do tego możliwość włączenia powiadomień, które nie pozwolą Ci zapomnieć o ustaleniu składu czy też dostęp do oficjalnych podcastów tematycznych odnośnie Fantasy Premier League.

Funkcje aplikacji FPL

Na koniec podsumujemy sobie najważniejsze pozytywy, które wiążą się ze ściągnięciem aplikacji FPL na swój telefon. Nie ulega wątpliwości, że jak raz ją pobierzesz, uznasz że właśnie tego potrzebowałeś w swoim życiu. Z całą pewnością plusami apki są:

 • wszystkie funkcje zarządzania swoją drużyną w Fantasy Premier League;
 • dni meczowe opatrzone wszystkimi informacjami oraz aktualnościami co każdą kolejkę;
 • tabela, wyniki, terminarz i newsy z rozgrywek Premier League;
 • skróty video, dzięki którym obejrzysz najlepszych piłkarzy w akcji;
 • szczegółowe statystyki zapewniające wgląd w liczby każdego piłkarza czy klubu;
 • dostęp do historycznych archiwów i najbardziej pamiętnych momentów związanych z Premier League

To więcej niż pewne, że każdy szanujący się fan Premier League powinien ściągnąć sobie tę aplikację. Nie bez powodu posiada ona tak wysokie oceny od użytkowników. Właściwie trudno wskazać jej słabe strony i trzeba się mocno wysilić, żeby wymienić coś, czego tej apce brakuje.

aplikacja-fpl

Aplikacja FPL na iOS

Tak jak już zostało wspomniane – aplikacja Premier League jest oficjalnym produktem najlepszej ligi świata. Musi więc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a żeby tak się stało, udostępniono ją dla wszystkich systemów operacyjnych. Posiadacze urządzeń z oprogramowaniem iOS, podobnie jak ci z telefonami czy tabletami z Androidem nie będą mieli żadnych problemów z pobraniem aplikacji Fantasy Premier League. Jest ona ogólnodostępna i darmowa, dzięki czemu każdy kibic ligi angielskiej może sobie ją ściągnąć.

Aplikacja FPL na Androida

Graczy Fantasy Premier League na całym świecie jest bardzo wielu. Nic dziwnego, że część z nich korzysta z urządzeń od firmy Apple, a część skłania się bardziej ku Androidom. Najważniejszą informacją dla tych drugich jest to, że także bez przeszkód mogą pobrać aplikację FPL poprzez sklep Google Play i swobodnie z niej korzystać. Użytkownicy smartfonów bardzo sobie chwalą jej używanie i twierdzą, że o wiele wygodniej jest korzystać z dedykowanej aplikacji, niż poprzez przeglądarkę w telefonie. To duży plus dla Fantasy Premier League.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer